Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1 Rr.Barrikadave

€ 500 months
,
Vendos tek te preferuatrat
15

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 Rruga Barrikadave.
📏Sipërfaqja e apartamentit 84 m2, kati 7 .
🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 1 dhoma gjumi,1 tualete,  ballkoni.I mobiluar shumë mirë  me dy kondicioner,Tv Smart etj.
👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39310
Çmimi: € 500 months
Dhoma: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 550 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 74 m2 dhe ndodhet ne katin e [me shume]
I ri ne treg
€ 450 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 , Komuna Parisit, Rruga Rasim Kallakula. 📏Sipërfaqja e apartamentit 115 m2, kati 3, l [me shume]
€ 500 /Muaj
Jepet apartament me qira 2+1 , Myslym Shyri 📏Sipërfaqja e apartamentit 100 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1 , Rr.Kosovareve 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 65 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i g [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat