click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

APARTAMENTE 1+1 TE TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

€ 113.500
Vendos tek te preferuatrat
241

Pershkrimi

Kompleksi Torquoise Marine është i pozicionuar në zonën e gjirit të Lalëzit.

40 km larg Tiranes – 23 km larg nga porti Durres – 35 km larg nga Rinasi – 100m larg nga deti

Kati 2  Kuzhine  –  Dhome ndenje – Tualet – Verande

Siperfaqe ndertimi 61m2

Mundesi blerje dhe 2 apartamnte 1+1 ngjitur me njeri tjetrin.

Facilitetet janë:

Plazh privat i garantuar;
Port ankorimi për mjetet lundruese;
Parkim i dedikuar për çdo vilë, edhe për vizitorët;
Parkim dhe korsi biçikletash;
Ambiente sportive – tenis, basketboll, volejboll, futboll.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Muahmed Gjollesha 44/2, Tirane, Albania. 1019

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41445
Çmimi: € 113.500
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 112.400
SHITET 2+1 93.64 m2 KATI 2 ORGANIZIM PERFEKT ME KORRIDOR SHPERNDARES,  DY BANJO DHE BALLKON VENDODHJA FUSHA AVIACIO [me shume]
1600 €/m2
Shitet 2+1+verande Qemal Stafa SHITET 2+1 95 m2 + 19 m2 VERANDE KATI 2 VENDODHJA RRUGA QEMAL STAFA ZONA SHUME E KER [me shume]
870 €/m2
SHITET 1+1 RANA E HEDHUR SHENGJIN SHITEN 1+1 62 m2 KATI 8 PAMJE NGA DETI-PERENDIM VENDODHJA SHENGJIN RANA E HEDHUR [me shume]
870 €/m2
SHITET 2+1 RANA E HEDHUR SHENGJIN SHITEN 2+1 85 m2 KATI 8 PAMJE NGA DETI VENDODHJA SHENGJIN RANA E HEDHUR ZONA SHUM [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat