click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartamente 1+1/2+1, Njesi tregtare Liqeni i Farkes

,
Vendos tek te preferuatrat
23

Pershkrimi

Shiten  Apartamente 2+1/1+1/Garsoniere dhe Njesi tregtare Liqeni i Farkes Rruga Pjeter Budi
🏡 Struktura perbehet nga

  • Kati -1 Apartament 1+1  Sip. 69m2, dhe bodrum 36m2,
  •  Kati 0 Njesi Tregtare Sip. 358m2
  • Kati 1 Apartament 2+1 Sip 83m2 plus verande, Garsoniere  Sip 60m2 plus verande

📏Sipërfaqja Totale e prones 641 m2
Prona ndodhet ne nje zone shume te kerkuar, buze rruge, e pershtatshme per cdo lloj biznesi si Lokal, Hoteleri, njesi banimi etj,

Cmimi i prones i diskutueshem jepet me qera ose shitet,

👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39404
Permasa e Prones: 641,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 174.200
Shitet ambient tregtar, Frosina Plaku 🏡 Kati 0 pallati të ri 📏 Sipërfaqja e ambientit është 67 m2. 🛋 Open space me [me shume]
€ 115.700
Shitet apartament 2+1 tek Fiori Di Bosco. 🏡 Kati 9 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 89 m2 nga te cilat 80 m2 e br [me shume]
€ 153.000
Shitet apartament 2+1 Rruga Mahmut Fortuzi 7 min larg qendres 🏡 Kati  5 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 109.3 m2 [me shume]
€ 89.740
Shitet apartament 1+1 Rruga Mahmut Fortuzi 7 min larg qendres 🏡 Kati  7 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 64.1 m2 [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat