click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament,Astir.

140,000€
Vendos tek te preferuatrat
23

Pershkrimi

Shitet apartament ne Astir,perballe kompleksit Molla.

  • Apartamenti eshte i ndare ne dy ambjente ku jane te organizuar si dy hyrje 1+1.
  • Ka nje siperfaqe totale prej 105 m2
  • Eshte i pozicionuar ne katin e 2-te
  • Mundesi e mire investimi pasi hapesira mund te shfrytezohet dhe per tipologji te ndryshme biznesi.
  • I aksesueshem lehtesisht nga te gjitha drejtimet
  • Ndodhet ne zone te favorshme urbanistike afer shume sherbimeve dhe faciliteteve te ndryshme.

CMIMI:140,000€

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania

Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41125
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

105,000€
Shitet apartament 2+1 tek Mozaiku,Tirane. Apartamenti ka nje sipefaqe totale prej 74,5 m2 Eshte i pozicionuar ne ka [me shume]
270,000€
Shitet apartament 2+1 ne 21 Dhjetor,pas Joenes. Apartamenti ka nje sipefaqe totale prej 127 m2. Eshte i pozicionuar [me shume]
145,000€
Shitet apartament ne rrugen 5 Maji. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 100 me ose 30 m2/apartament. Eshte i po [me shume]
1350 euro/m2.
Shitet apartament 1+1 prane Zogut te Zi. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 61.4 m2. Eshte i pozicionuar ne katin e [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat