click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament me qera,sheshi Wilson.

400 euro/muaj.
Vendos tek te preferuatrat
114

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1,tek posta,Sheshi Wilson.

  • Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3-te.
  • I aksesueshem lehtesisht nga te gjitha drejtimet.
  • Totalisht i mobiluar
  • Ndodhet ne zone te favorshme urbanistike afer shume sherbimeve dhe faciliteteve te ndryshme
  • Vetem 10 min larg qendres.

Cmimi: 400 euro/muaj.

Për më shumë informacion në lidhje me cmimin apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania

Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41049
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

650 euro/muaj.
Jepet me qera ambjent tregtar/apartament 2+1+2 tek Trendafili i Bardhe,Myslym Shyri. Ambjenti ka nje siperfaqe tota [me shume]
750 euro/muaj
Jepet me qera aparament 2+1 tek rezidenca Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te. I organ [me shume]
550 euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Him Kolli. Ka nje siperfaqe totale prej 85 m2 Eshte i pozicionuar ne katin e [me shume]
650 euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok, prane CIOCCOLATITALIANI. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, nje tualet [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat