click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament me qera 2+1,Bllok

650 euro/muaj
Vendos tek te preferuatrat
161

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok, prane CIOCCOLATITALIANI.

  • Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, nje tualet, ambjent gatimi dhe sallon ndenje me hapesire te bollshme.
  • I mobiluar me te gjithe aksesoret e nevojshem per nje qendrim sa me komod.
  • I aksesueshem lehtesisht nga te gjitha drejtimet.
  • Ndodhet ne zone te favorshme urbanistike afer shkollave ,qendrave te aferta shendetesore dhe shume sherbimeve dhe faciliteteve te ndryshme.
  • Vetem 10 minuta larg qendres.

Cmimi: 650 euro/muaj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40595
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 550 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 BLV Zogu I, prane Uslga stascioni Trenit. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, nje [me shume]
650 euro/muaj.
Jepet me qera ambjent tregtar/apartament 2+1+2 tek Trendafili i Bardhe,Myslym Shyri. Ambjenti ka nje siperfaqe tota [me shume]
750 euro/muaj
Jepet me qera aparament 2+1 tek rezidenca Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te. I organ [me shume]
550 euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Him Kolli. Ka nje siperfaqe totale prej 85 m2 Eshte i pozicionuar ne katin e [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat