Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament Dupleks, Rruga Dibres

€ 78.740
,
Vendos tek te preferuatrat
599

Pershkrimi

Shitet apartament dupleks ne katin e 5-6 tek Rruga e Dibres prane Fakultetit te Mjeksise.
Disponon nje siperfaqe prej 127 m2 ne total ku 61 m2 eshte kati i pare dhe 66.2 m2 kati i 2 te dyja apartamentet disponojne secili hipoteken e vet.
Apartamenti organizohet: kati i 5, ambjent ndenje bashke me guzhinen, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 1 koridor , kati i 6 perbehet nga 1 dhome gjumi ambjenti i ndenjes, ambjent gatimi, 1 korridor 2 ballkone dhe tualeti. Apartamenti ka cdo fasilitet si: furre buke, supermarket, dyqane, qendren spitalore universitare, Universitetin e Mjeksise, qendra tregtare dhe shume biznese te tjera private dhe publike.
Shitet i mobiluar linje telefonike dhe internet i instaluar.
Ndodhet 14 min larg qendres se Tiranes, 22 min larg Liqenit Artificial dhe 45 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20202
Çmimi: € 78.740
Dhoma: 6
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat