Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Zogu i Zi

€ 260.000
,
Vendos tek te preferuatrat
580

Pershkrimi

Shitet apartament per biznes ne Rr.” Muhamet Gjollesha”,prane Zogut te Zi.
Apartamenti ndodhet ne nje rruge me intensitet te larte levizjeje,, cila jep mundesine per rritjen e klienteles te cfaredolloj biznesi ne te cilen mund te konvertohet.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 115 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues,gjithashtu disponon nje oborr ne pjesen ballore te saj dhe ka dy hyrje nga te dyja anet e godines.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23474
Çmimi: € 260.000
Permasa e Prones: 115,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 1.500.000
Shitet ambient tregtare  Autostrada Tirane Durres. 3 kate ndertim siperfaqe trualli: 1685 m2, siperfaqe e ndertimi [me shume]
€ 350.000
Shitet ambient tregtar tek Rr. Mine Peza. Disponon siperfaqe 130 m2. Kati 0. Dokumentacion i rregullt hipotekor. Ak [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Shitet ambient tregtar, Rruga 4 Deshmoret Kati 0 teknik Siperfaqe 26.58 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet ambient tregtar dhe parkim ne zonen e Globe, Rruga e Kavajes, Kati 0 teknik Siperfaqe 40.5 m2 Për më shumë i [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat