Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 4+1, Prishtine

€ 252.000
Vendos tek te preferuatrat
675

Pershkrimi

Shiten 2 apartamente 4+1 ne Qender te Prishtines.
Disponojne nje siperfaqe prej 168 m2 siperfaqe apartamenti dhe njeri apartament disponon 84 m2 verande ndersa tjetri 34 m2 apartamentet ndodhen ne te njejtin kat dhe te ngjitur me njeri tjetrin pra mund te blihen vec e vec ose te 2 bashke per tu bere 1 i vetem, ndodhen ne katin e 4 banim te nje kompleksi te ri.
Eshte i oranizuar ne nje soxhorno se bashku me kuzhinen, 4 dhoma gjumi, 3 taulete, 3 ballkone.
Kompleksi banesor PREMIUM, ofron komplekse banimi me dizajnë mahnitëse arkitektonike ndërtuar sipas standardeve më të avancuara Europiane. Një kompleks i cili shfrytëzon bukurinë e rrethinës së saj dhe është i përshtatshëm për personat me shije, stile dhe nevoja te ndryshme të jetës
Ju sigurojmë se ky Kompleks, me arkitekturën, dizajnin dhe funksionalitetin e tij, rregullimin e ambientit përreth, me detajet më të imëta të përgatitura me përpikërinë më të madhe dhe me çmime te arsyeshme, që në start do t’i përmbush kërkesat Tuaja.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23482
Çmimi: € 252.000
Permasa e Prones: 252,00 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat