Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 4+1 Tegu

€ 300.000
,
Vendos tek te preferuatrat
110

Pershkrimi

 • Shitet apartament 4+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e Teg “Secret Garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror.
 • Cilesia e ndertimit eshte superiore dhe ambientet e perbashketa shume te bollshme.
 • Siperfaq totale e apartamentit 125 m2
 • Kati i 3 banim i fundit
 • 2 poste parkimi
 • Organizimi: ambjenti ndenjes se bashku me kuzhinen, 4 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 4 ballkone.
 • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38108
Çmimi: € 300.000
Permasa e Prones: 125,00 m2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 3+1 , Rr. Mihal Grameno. 🏡 Kati 5 📏Sipërfaqja e apartamentit 80 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjent [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat