Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 4+1, Vasil Shanto

€ 160.000
,
Vendos tek te preferuatrat
167

Pershkrimi

Shitet apartament 4+1 në Vasil Shanto.
Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati ekzistues 5 katësh, disponon sipërfaqe prej 148 m2.
Organizimi: ambient ndenje sëbashku me ambient gatimi, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 depo, ballkon dhe verandë.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar.
Hapësirat që ka apartamenti ofrojnë mundësi konvertimi në ambient tregtar.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34259
Çmimi: € 160.000
Permasa e Prones: 148,00 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 3+1 , Rr. Mihal Grameno. 🏡 Kati 5 📏Sipërfaqja e apartamentit 80 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjent [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat