Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 4+1

€ 100.000
,
Vendos tek te preferuatrat
269

Pershkrimi

Shitet papafingot 4+1  tek Rezidenca Perla, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit.
Apartamenti  disponon nje siperfaqe ndertimi 140 m2, kati i 4 banim.
Organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone, parkimi.
Fasilitete te shumta si: Klubi i Plazhit & Sport i lokalizuar direkt ne plazh. Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, fusha loje, aktiviteti ujore dhe te tjera. Fusha tenisi me trainere te kualifikuar ne dispozicionin tuaj, te gatshem per t’ju asistuar nese do keni nevoje. Dyqane veshjesh pergjate gjithe fshatit turistik.Sherbim katering per te gjitha gustot. Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja. Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores.
Sherbime te shumta si: Sherbim portieri ne dispozicion 24 ore ne dite per te organizuar sherbimet e mirembajtjes se shtepise, kujdesin e femijeve, sherbimin e lavanderise, prenotime per restorant dhe bileta, dergesa ne shtepi. Qender mjeksore – 24 hr asistence mjekesore. Resorti eshte i rrethuar dhe ka sherbim sigurie 24 ore ne dite si dhe patrullime gjate nates. Sherbim satelitor per te gjithe resortin. Lidhje interneti per te gjitha rezidencat. Pika wireless te shperndara ne menyre strategjike ne fsahtin turistik. Sherbim transporti neper resort i disponueshem nga ora 7 am deri ne oren 2am. Kopshte, pishina te perbashketa dhe zona te mbuluara me gjelberim.
I menaxhuar nga nje kompani shqiptare me shume vite eksperience ne kete fushe, Resorti Perla, ne Gjirin e Lalzit, do ju mundesoje sherbime luksoze duke u kthyer ne nje nga resortet me te kerkuar ne te gjithe bregdetin Adriatik. Gjiri i Lalzit ne te cilin ndodhet resorti, eshte nje nder zonat me te frekuentuara kohet e fundit nga turiste te huaj dhe pushues vendas. Keshtuqe investimi ne kete resort eshte vecse nje investim i zgjuar.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33014
Çmimi: € 100.000
Permasa e Prones: 140,00 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 87.300
Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit. salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni 97 m2 Kati 4 Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 80.100
Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit. salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni 89 m2 Kati 4 Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 34.000
Shitet apartament 2+1 Golem Durres salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti ballkoni kati 4 82 m2 hipopte [me shume]
I ri ne treg
€ 120.000
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Durres. Disponon siperfaqe ndertimi 260 m2 dhe siperfaqe kati 130 m2. Rrethohet [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat