Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 4+1, Misto Mame

€ 74.400
,
Vendos tek te preferuatrat
244

Pershkrimi

Shitet apartament 4+1 tek Rruga Thoma Koxha, Misto Mame.
Aprtamenti ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 120 m2 .
Organizimi: 1 sallon, 4 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, tualeti dhe ballkoni.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29297
Çmimi: € 74.400
Permasa e Prones: 120,00 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 107.300
Shitet apartament 1+1, Rruga Bardhyl prane Oslo Bar. Disponon siperfaqe totale 89.4 m2. Ndodhet ne katin e 3. Super [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Kthesa e Kamzes. Kati 2. Siperfaqe totale 113.81 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet apartament 1+1 tek Kopshti Botanik. Sipërfaqe brendshme 40 m2, siperfaqe perbashket 5.6 m2,siperfaqe verande [me shume]
I ri ne treg
€ 56.600
Apartament 2+1, Yzberisht. Kati 8 i fundit. Siperfaqe totale 87 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhomat e gjum [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat