Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga Frosina Plaku

€ 125.000
Rruga Frosina Plaku,
Vendos tek te preferuatrat
712

Pershkrimi

– Sipërfaqe:120 m2
– Adresë:Rruga Frosina Plaku, Tirane, Shqiperi.
– Dokumentacioni:Dokumentet e rregullta të pronësisë
– Kati:VII
– Orientim: Perëndim – Jug – Lindje
– Parking Lot: 15m2 15 × 3 m3,
– Të tjera: Pallat i ri, 2 Banjo, Dhoma 2, 1 Ballkon, Sistem ngrohje dhe ftohje Daikin, Blinds persian

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 

Address: Rruga Frosina Plaku
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 18657
Çmimi: € 125.000
Permasa e Prones: 120,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 133.500
Apartament 1+1, Rruga Hoxha Tasim, Pazari Ri Sipërfaqe ndërtimi 89 m2 Kati 5 Ndertim i ri Mundesi konvertimi ne 2+1 [me shume]
I ri ne treg
€ 58.000
Apartament 1+1, Yzberisht ne perfundim te Bulevardit te Ri Sipërfaqe ndërtimi 77.16 m2 Kati 3 Me hipoteke Salloni n [me shume]
I ri ne treg
€ 62.300
Apartament 1+1, Rruga Teodor Keko “Future Home Rezidence Sipërfaqe ndërtimi 65.5 m2 Kati 6 Salloni ndenjes , ambien [me shume]
I ri ne treg
€ 100.620
Shitet apartament 2+1 Rruga e Dibrës, pranë farmacise 10. Sipërfaqe totale 111.8 m2 Kati 2. Salloni,  ambjenti gati [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat