click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Drimadhes

€ 330.000
,
Vendos tek te preferuatrat
15
Okazion

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1, Drimadhes
🏡 Kati i 3 banim.
📏 Sipërfaqja totale e apartamentit është 190m2.
🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone.
📝 Ndërtim i ri, cilësor. Drite natyrale gjate gjithe dites.

Mundesi e arte investimi per zonen qe eshte shume e kerkuar dhe me perfundimin e tunelit te Llogarase shume her me e aksesueshme.


👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39540
Çmimi: € 330.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
Toka ndodhet në Dhermi, Drymades. Sipërfaqja e tokës, 1401 m2. Toka ndodhet ne zone me studim Për më shumë informac [me shume]
€ 250.000
Shitet vile ne Dhermi, Palase! pamje fantastike salloni  ambient gatimi 2 dhomat e gjumit 2 tualete  verande ballko [me shume]
I ri ne treg
€ 280.000
Apartamenti ndodhet ne Drimadhe tek Tarraca e Ullinjeve. Informacion mbi apartamentin: kati 3, siperfaqe 190 m2,  3 [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat