Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1+2, Myslym Shyri

€ 150.000
,
Vendos tek te preferuatrat
141

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Myslym Shyri-t.
Apartamenti ndodhet në katin 5 të një pallati 5 katesh ekzistues.
Disponon sipërfaqe totale prej 120 m2 siperfaqe totale.
Organizimi: salloni i ndenjes dhe ambjenti i gatimit, 3 dhomat e gjumit,2 tualete, ballkoni.
Zona ku ndodhet apartamenti është e preferuar per banim sepse të jep mundësinë e  faciliteteve si: (kopshte, shkolla, qendra spitalore, qendra tregtare, transport urban etj).

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38366
Çmimi: € 150.000
Permasa e Prones: 120,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 5
ballkon

Prona te Ngjashme

€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 98.750
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 95.7 m2 Siperfaqe e perbashket 1 [me shume]
€ 104.800
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 91.6 m2 Siperfaqe e perbashket 8 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat