click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1+2 ,Ish Fusha e Aviacionit

€ 110.000
,
Vendos tek te preferuatrat
36

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 , Ish Fusha e Aviacionit .

-Siperfaqe 115.77 m2
-Sallon ndenje , ambient gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon
-Faze ndertimi .
-Vendndodhje favorizuese me nje sere fasilitetesh si: shkolla, spitale, njesi te ndryshme sherbimi, per ta bere jetesen akoma me komode.
Siguri dhe Administrim ne te gjithe Kompleksin
-Hapesira per ambiente tregtare
-Fasade e ventiluar
-Dyer dritare te cilesise me te larte
-Standarte Europiane
-Izolim Akustik i mureve
-Investim i Garantuar

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39959
Çmimi: € 110.000
Permasa e Prones: 115,77 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 56.200
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini. 🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat