Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1+2 Fresku

€ 110.000
,
Vendos tek te preferuatrat
66

Pershkrimi

 • Apartament 3+1+2 Fresku.
 • Kati 5 i fundit.
 • Sipërfaqe apartamenti 150 m2 siperfaqe verande 46 m2.
 • Ndertim i ri  me ashensor .
 • Salloni ndenjes dhe ambienti gatimit, 3 dhoma gjumi , 2 tualete , veranda, kubaturë e rregullt.
 • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
 • +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38388
Çmimi: € 110.000
Permasa e Prones: 150,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 5
papafingo
ballkon
internet

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 3+1 , Rr. Mihal Grameno. 🏡 Kati 5 📏Sipërfaqja e apartamentit 80 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjent [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat