Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Sheshi Willson

€ 1.000 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
168

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 3+1 Sheshi Willson.
Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim, pallat ekzistues 180 m2, i pershtatshem per zyra.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36083
Çmimi: € 1.000 /muaj
Permasa e Prones: 180,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 400
Apartament 2+1+2+2, Stadiumi Dinamo Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 banim. J [me shume]
€ 250
Apartament 1+1, Brryli Blv. Zhan Dark Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 60.42 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 ban [me shume]
Shiten  Apartamente 2+1/1+1/Garsoniere dhe Njesi tregtare Liqeni i Farkes Rruga Pjeter Budi 🏡 Struktura perbehet ng [me shume]
I ri ne treg
€ 550 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 74 m2 dhe ndodhet ne katin e [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat