Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Rruga Kavajes

€ 180.000
Vendos tek te preferuatrat
334

Pershkrimi

 • Apartament 3+1, Rruga e Kavajes
 • Kati 2 , pallat ekzistues.
 • Siperfaqe totale 89 m2.
 • Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni.
 • Bosh
 • Hipoteke
 • Mundesi investimi
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në
  📞 +355686511111
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36318
Çmimi: € 180.000
Permasa e Prones: 89,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 112.400
SHITET 2+1 93.64 m2 KATI 2 ORGANIZIM PERFEKT ME KORRIDOR SHPERNDARES,  DY BANJO DHE BALLKON VENDODHJA FUSHA AVIACIO [me shume]
€ 113.500
Kompleksi Torquoise Marine është i pozicionuar në zonën e gjirit të Lalëzit. 40 km larg Tiranes – 23 km larg nga po [me shume]
1600 €/m2
Shitet 2+1+verande Qemal Stafa SHITET 2+1 95 m2 + 19 m2 VERANDE KATI 2 VENDODHJA RRUGA QEMAL STAFA ZONA SHUME E KER [me shume]
870 €/m2
SHITET 1+1 RANA E HEDHUR SHENGJIN SHITEN 1+1 62 m2 KATI 8 PAMJE NGA DETI-PERENDIM VENDODHJA SHENGJIN RANA E HEDHUR [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat