Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1 Rruga e Kavajes

€ 226.300
,
Vendos tek te preferuatrat
71

Pershkrimi

Super Apartament 3+1 Rruga e Kavajes.
Siperfaqja e apartamenti 146 m2
Organizimi: sallon ndenje dhe ambjent gatimi, 3 dhomat e gjumit, 2 tualete, 2 ballkone.
Pamje fantastike.
Kati 13
Detaje te tjera: cilësi e lartë ndërtimi vendodhje elitare fasadë e interkapet, dritare duralumini dopio xham dhe rezistente ndaj rrezeve UV, ballkonet dhe ambientet e përbashkëta te gjelbëruara, investim i sigurte, rifiniturat e brendshme shumë cilësore.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355686511111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38056
Çmimi: € 226.300
Permasa e Prones: 146,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 3+1 , Rr. Mihal Grameno. 🏡 Kati 5 📏Sipërfaqja e apartamentit 80 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjent [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat