click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1 Liqeni Thate

€ 289.500
,
Vendos tek te preferuatrat
249
I ri ne treg

Pershkrimi

Apartament Luksoz i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë super pamje nga Liqeni Artificial.🍃🎋
🏡 Kati 5 banim.
📏 Sipërfaqja e apartamentit 192.2 m2
🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit me vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo, 2 ballkone, 2 parkime.
👷‍♂️ ⛏ Faze ndertimi, fotot jan ilustruese.
🍃Ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te qeta ne Tirane.🎋
👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355686511111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37411
Çmimi: € 289.500
Permasa e Prones: 192,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 59.000
Apartament 2+1 Fresku. Kati 6 banim i 9 teknik Sipërfaqe apartamenti 92 m2 Ashensor dhe hipoteke Salloni ndenjes dh [me shume]
I ri ne treg

€ 65.100
Shitet apartament 1+1 , Rr. Ish fusha aviacionit. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 78.4 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]
€ 80.950
Shitet apartament 2+1 , Rr Sadik Petrela , Prane Venue. 🏡 Kati 7 📏Sipërfaqja e apartamentit 97.52 m2. 🛋 Salloni i [me shume]
I ri ne treg
€ 70.450
Shitet apartament 2+1+2, Rr. Hamdi Pepo, Selite. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 93.93 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat