Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Liqeni i Thate

€ 289.470
,
Vendos tek te preferuatrat
252

Pershkrimi

 • Apartament Luksoz i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë prane diges super pamje nga Liqeni Artificial.
 • Kati 5 banim.
 • Sipërfaqja e apartamentit 192.2 m2
 • Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit me vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo, 2 ballkone, 2 parkime.
 • Ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim ne nje nga zonat me te mira dhe me te qeta ne Tirane.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36970
Çmimi: € 289.470
Permasa e Prones: 192,20 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 98.750
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 95.7 m2 Siperfaqe e perbashket 1 [me shume]
€ 104.800
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 91.6 m2 Siperfaqe e perbashket 8 [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat