Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Bllok

€ 230.000
,
Vendos tek te preferuatrat
110

Pershkrimi

Shitet Apartament 3+1 Rruga Nikolla Tupe perballe me LSI ne zonen e Bllokut .
Infromacion mbi apartamentin: siperfaqe totale 126 m2 , kati 9 totali kateve 11.
Oraganizimi: sallon ndenje, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, 2 ballkone.
Detaje te tjera: me hipoteke, orientim perendim.
Opsion ideal per banim sepse zona ku ndodhet apartamenti te jep mundesin e cdo faciliteti ne kohe fare te shkurter.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34856
Çmimi: € 230.000
Permasa e Prones: 126,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 144.000
Shitet apartament 2+1 Liqeni Thate, prane Liqenit sallon 2 dhoma gjumi 2 tualete ballkoni kati 5 125 m2
I ri ne treg
€ 144.100
Apartament 2+1, Stacioni Trenit Kati 8. Siperfaqe totale 120.07 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit, [me shume]
I ri ne treg
€ 164.000
Apartament 1+1, “Joy Rezidence”  Tegu. Kati 1 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 81.92 m2. Ambient ndenje [me shume]
I ri ne treg
€ 72.000
Apartament 1+1, Porcelan, tek ish profarma. Kati 7 dhe i 8 , ndertim i ri, mundesi per tu konvertuar ne dupleks. Si [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat