Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Ali Demi

€ 116.000
,
Vendos tek te preferuatrat
50

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2, tek kompleksi Mangalem, rr. Ali Demi.
Apartamenti organizohet ne: ambient ndenje sebashku me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3 banim ne nje ndertim te ri te vitit 2021.
Disponon siperfaqe totale 156.8 m2, prej se ciles 132.6 eshte e brendshme.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, ka mundesi kreditimi.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr: +355 68 65 11111

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39926
Çmimi: € 116.000
Permasa e Prones: 156,80 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 56.200
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini. 🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat