Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Vlore

€ 85.000
Vendos tek te preferuatrat
245

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 në Bulevardin ‘Ismail Qemali, Vlorë.
Ndodhet në katin e 9 banim, disponon sipërfaqe totale 154 m2 dhe sipërfaqe verande 38 m2.
Apartamenti ka organizim prej një ambienti ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualet dhe ballkon
Zona ku ndodhet është e favorshme për banim.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33374
Çmimi: € 85.000
Permasa e Prones: 154,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 85.400
Apartament 2+1+2 Vlore Rruga e çipajve , ( gjergj arianiti) 🏡 Kati i 7 banim. 📏 Sipërfaqja totale e apartamentit ë [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi ‘Ismail Qemali’ në Vlorë. Sipërfaqja totale e apartamentit është 86 [me shume]
I ri ne treg
€ 84.000
Shitet apartament 1+1 në Vlorë pranë Lungomares. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim dhe disponon siperfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 89.250
Shitet apartament në zonën e Lungo Mares ne Vlore me pamje fantastike. Informacion mbi apartamentin: kati 3 banim, [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat