Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Kodra e Diellit

€ 190.700
,
Vendos tek te preferuatrat
218

Pershkrimi

Në shitje apartament 3+1 tek Rezidenca ‘Kodra e Diellit’.
Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim dhe disponon sipërfaqe totale 152.55 m2 prej së cilës 128.2 është sipërfaqe e brendshme.
Organizimi: ambienti i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhomat e gjumit, garderobë, 2 tualete dhe ballkon.
Rezidenca Kodra e Diellit është e njohur gjerësisht si simbol i jetesës luksoze, jetës brenda një kompleksi banimi që përfshin dhjetra njësi tregtare, të cilat ofrojnë produkte dhe shërbime të shumëllojshme, qindra vepra arti, mijëra pemë e lule.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33290
Çmimi: € 190.700
Permasa e Prones: 152,55 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat