Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Myslym Shyri

€ 110.000
,
Vendos tek te preferuatrat
136

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 në zonën e Myslym Shyrit.
Ndodhet në katin e 4 banim të një pallati 5-katësh dhe disponon sipërfaqe 91.3 m2.
Apartamenti ka organizim prej një ambienti ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon por tani është i konvertuar në një sallon të madh ndenje dhe ngrënie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, dhe ballkon.
Aktualisht funksion si qendër kursesh.
Zona ku ndodhet është e favorshme për banim si dhe tipologji të ndryshme biznesesh.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33217
Çmimi: € 110.000
Permasa e Prones: 91,30 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 103.000
Shitet apartament 2+1 Don Bosko salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti  ballkoni kati 10 siperfaqe 104 [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet apartament 3+1 Don Bosko salloni ambienti gatimit 3 dhomat e gjumit 2 tualete 2 ballkone kati 2 siperfaqe 11 [me shume]
I ri ne treg
€ 62.200
Shitet apartament 1+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit dhoma e gjumit tualeti ballkoni kati 8 77.7 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 94.500
Apartament 2+1 , Unaza e Re prane OZON  Kati 3 Sipërfaqe ndërtimi :  115.7 m2 Me hipoteke Sallonin ndenjes, ambient [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat