click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Bllok

€ 1.000 /month
,
Vendos tek te preferuatrat
227
I ri ne treg

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 3+1 në Bllok, tek Rruga Ibrahim Rugova.
Apartamenti disponon nje sipërfaqe prej 132.3 m2. Ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri.
Organizimi: 3 dhoma gjumi, 1 ambient ndenje, 2 tualete dhe ballkon.
Aktualisht është i mobiluar për zyra duke qenë se zona është e favorshme dhe lehtësisht e aksesueshme.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32431
Çmimi: € 1.000 /month
Permasa e Prones: 132,30 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 500 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1, rr. Bill Klinton. 🏡 Kati 2 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 115 m2. 🛋 Salloni i nde [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /muaj
Jepet me qera apartament 1+1 Margarita Tutulani prane shkolles Deshmoret e Lirise. salloni ambienti gatimit  dhoma [me shume]
I ri ne treg
€ 490
Jepet me qera apartament 2+1 Myslym Shyri salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni kati 7 siperfaqe [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /month
Jepet me qira apartament 1+1, Sheshi Willson. Kati 12 banim, pamje spektakolare e Tiranes. Sipërfaqja totale e apa [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat