Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Bulevardi ‘Gjergj Fishta’

€ 500 /month
,
Vendos tek te preferuatrat
304

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 3+1 në Bulevardin ‘Gjergj Fishta’ tek ish-ekspozita.
Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim dhe disponon një sipërfaqe prej 143 m2.
Organizimi : salloni, ambjenti gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Zona është e favorshme për banim sepse është lehtësisht e aksesueshme dhe ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme.

Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Id e Prones: 32914
Çmimi: € 500 /month
Permasa e Prones: 143,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 250
Jepet me qera apartament 2+1 , Kamez, afer bashkise . 📏Sipërfaqja e apartamentit 110 m2, kati 6. Pallat i ri me as [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati ekzis [me shume]
€ 350 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1+2+Verande , Astir Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ver [me shume]
€ 550 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 , Astir , Green City . 📏Sipërfaqja e apartamentit 110 m2, kati 3. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat