Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Myslym Shyri

€ 300.000
,
Vendos tek te preferuatrat
419

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 Rruga Myslym Shyri prane Ish Ekspozites.
Informacion mbi apartamentin: Kati 1 banim i nje pallati te ri, siperfaqe brenshme 154 m2, siperfaqe ballkoni 32 m2, veranda 40 m2.
Organizimi: ambjenti gatimit, salloni i ndenjes, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.
Apartamenti dokumentacion te rregullt hipotekor.
Detaje te tjera: i pershtatshem per klinika zyra etj.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qet e preferuar per banim dhe prane faciliteteve.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 26666
Çmimi: € 300.000
Permasa e Prones: 246,00 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 3+1 , Rr. Mihal Grameno. 🏡 Kati 5 📏Sipërfaqja e apartamentit 80 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjent [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat