Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Bllok

€ 155.000
,
Vendos tek te preferuatrat
415

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 Rruga Vaso Pasha Bllok.
Informacion mbi apartamentin: Kati 2 banim te nje pallati 5 katesh ekzistues, siperfaqa 122 m2
Organizimi: ambjenti gatimit, salloni i ndenjes, 3 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qet e preferuar per banim dhe prane faciliteteve.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:

☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30293
Çmimi: € 155.000
Permasa e Prones: 122,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 3+1 , Rr. Mihal Grameno. 🏡 Kati 5 📏Sipërfaqja e apartamentit 80 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjent [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat