Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1

€ 190.000
,
Vendos tek te preferuatrat
377

Pershkrimi

Shitet Apartament 3+1 i pozicionuar  në Rr.”Elbasanit” perball Crazy Calvinit.
Informacion mbi apartamentin: kati 4 banim, sipërfaqa e apartamentit 190 m2.
Organizimi: salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje verande e cila pershkron salonin e ndenjes dhe dy nga dhomat e gjumit .
Zona ku ndodhet apartamenti eshte leht e aksesushme, e qet dhe e preferuar per banim,por eshte dhe nje mundesi e mire per investim pasi apartamenti mund te konvertohet ne dy apartamente 1+1 te cilat mund te lihen me qera.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte pronesie

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 25948
Çmimi: € 190.000
Permasa e Prones: 190,00 m2
Dhoma: 6
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 3+1 , Rr. Mihal Grameno. 🏡 Kati 5 📏Sipërfaqja e apartamentit 80 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjent [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat