Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1

€ 210.000
,
Vendos tek te preferuatrat
435

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 ne  zonen me te rendesishme te Tiranes, ne rrugen Ismail Qemali. Siperfaqja  prej 116 m2 ndodhet ne katin e pare te nderteses. Apartamenti është i mireorganizuar me dy dhoma gjumi, një sallon te madh plot drite dhe hapesire qe lidhet me nje ballkon ku drita dhe dielli e shoqerojne tere diten, kuzhine dhe salle ngrenie qe lidhet me nje ballkon tjeter dhe dy tualete, njeri prej te cileve ka paradhome per lavanteri.Pallati ndodhet ne nje zone ku i gjen te gjitha, qe nga farmacia e deri te supermarketi. Duke qene se Tirana njihet si qytet ku bien termete, pallati eshte ndertuar per te qene rezistent ndaj termeteve mbi 8 balle. Vec kesaj pallati ka siguri fizike  dhe sherbim mirembajtje 24 oreshe, cka sjell qetesi mendore dhe jetesore.Sa i perket infrastruktures, pallati gjendet prane ndalesave te autobuzeve urbane qe lidhin qendren e Tiranes me Tiranen e Re, Stadiumin Dinamo, Liqenin Artificial, Kopshtin Zoologjik dhe ate Botanik, Qendren Kristal dhe TEG, cka e ben vendodhjen e tij nje pikelidhje kyce me zonat me te rendesishme dhe me te mira te Tiranes. Vec kesaj, te gjitha pikat e rendesishme te references, qe nga bankat, bulevardi, qendra tregtare Toptani, rruget komerciale, parqet, jane lehtesisht te aksesueshme ne distanca te vogla ecjeje.

Duke qene se apartamenti gjendet ne nje prej zonave me te pelqyera te Tiranes, per gjithe lehtesirat qe ofron, duke qene se eshte i mireorganizuar per t’u shfrytezuar maksimalisht si dhe mundeson nje jete te pasur sociale  e kulturore, kjo shton mundesite e ndryshme te funksionit: 1. si apartment; 2. si zyre; 3. si hostel .

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 25065
Çmimi: € 210.000
Permasa e Prones: 116,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 103.000
Shitet apartament 2+1 Don Bosko salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti  ballkoni kati 10 siperfaqe 104 [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet apartament 3+1 Don Bosko salloni ambienti gatimit 3 dhomat e gjumit 2 tualete 2 ballkone kati 2 siperfaqe 11 [me shume]
I ri ne treg
€ 62.200
Shitet apartament 1+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit dhoma e gjumit tualeti ballkoni kati 8 77.7 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 94.500
Apartament 2+1 , Unaza e Re prane OZON  Kati 3 Sipërfaqe ndërtimi :  115.7 m2 Me hipoteke Sallonin ndenjes, ambient [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat