Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Dhermi

€ 280.000
Vendos tek te preferuatrat
277

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne Drimadhe tek Tarraca e Ullinjeve.
Informacion mbi apartamentin: kati 3, siperfaqe 190 m2,  3 veranda.
Organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi,  2 tualete.  Detaje te tjera: pamje nga deti, cilesi e larte,  ndertimi zone shume e frekuentuar dhe e preferuar per turizem, mundesi parkimi.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32767
Çmimi: € 280.000
Permasa e Prones: 190,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
Toka ndodhet në Dhermi, Drymades. Sipërfaqja e tokës, 1401 m2. Toka ndodhet ne zone me studim Për më shumë informac [me shume]
I ri ne treg
€ 350.000
Shitet vile ne Dhermi, Palase! pamje fantastike salloni  ambient gatimi 2 dhomat e gjumit 2 tualete  verande ballko [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat