Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Rruga Kavajes

€ 182.000
,
Vendos tek te preferuatrat
603

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 tek Rruga Naim Frasheri prane Rruges se Kavajes.
Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri me ashensore.
Apartamenti eshte i investuar dhe ka nje sipërfaqe totale prej 152 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje,nje kuzhine gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone dhe nje depo.
Orientimi mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullte hipotekore.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23422
Çmimi: € 182.000
Permasa e Prones: 152,00 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 59.000
Apartament 2+1 Fresku. Kati 6 banim i 9 teknik Sipërfaqe apartamenti 92 m2 Ashensor dhe hipoteke Salloni ndenjes dh [me shume]
I ri ne treg

€ 65.100
Shitet apartament 1+1 , Rr. Ish fusha aviacionit. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 78.4 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]
€ 80.950
Shitet apartament 2+1 , Rr Sadik Petrela , Prane Venue. 🏡 Kati 7 📏Sipërfaqja e apartamentit 97.52 m2. 🛋 Salloni i [me shume]
I ri ne treg
€ 70.450
Shitet apartament 2+1+2, Rr. Hamdi Pepo, Selite. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 93.93 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat