Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Rruga Elbasanit

€ 320.000
,
Vendos tek te preferuatrat
532

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në Rrugën e Elbasanit pranë Ambasades Amerikane perballe “Fiore”.
Ndodhet në katin 8 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 162.69 m2.
Apartamenti disponon: salloni i ndenjes ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, ndërtim i ri, ashensor.
Me çertificate pronësie, kubaturë e rregullt dhe super i investuar.
Ndodhet ne nje zone shume strategjike, e aksesueshme nga shume rruge kryesore te Tiranes.
Apartamenti eshte i arreduar, me nje mobilim super luksoz.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 25861
Çmimi: € 320.000
Permasa e Prones: 162,69 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 46.000
Apartament 1+1, Yzberisht Kati 5 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 68 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gj [me shume]
I ri ne treg
€ 54.000
Apartament 1+1, Kopshti Botanik Kati 4 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 60 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhom [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1 Rruga e Elbasanit, tek hkolla e Mesme e Gjuheve te Huaja. Kati i 3, sipërfaqe ndërtimi : 105. [me shume]
I ri ne treg
€ 175.000
Shitet ambient tregtar dhe apartament 2+1 Don Bosko. Kati 0 Sipërfaqe totale: 123.6 m2 , 67.5 m2 siperfaqe apartame [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat