Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Bllok

€ 228.802
,
Vendos tek te preferuatrat
537

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 i pozicionuar tek Rruga Sami Frashri.
Ambjenti ka një sipërfaqe prej 163.43 m2 ku 133.3 eshte siperfaqe e brendshmem dhe 30.13 siperfaqe e perbaashket, ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim.
Disponon: sallonin e ndenjes dhe kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualet, ballkoni, kubaturë e rregullt, pozicion i favorshëm gjeografik, dopio xham, e termoizoluar.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
? +355686511111
? realestate@immoalbania.com
? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 109

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 22573
Çmimi: € 228.802
Permasa e Prones: 163,43 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 3+1 , Rr. Mihal Grameno. 🏡 Kati 5 📏Sipërfaqja e apartamentit 80 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjent [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat