Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Rruga e Barrikadave

€ 155.000
,
Vendos tek te preferuatrat
348

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 tek Rruga e Barrikadave.
Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri 4 katësh.
Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 139 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe ballkoni.
Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës.Në çmim përfshihet edhe garazhi.
Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27405
Çmimi: € 155.000
Permasa e Prones: 139,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 106.000
Apartament 2+1 Ali Demi Siperfaqje 111 m2 Kati i 3. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, b [me shume]
I ri ne treg
€ 86.400
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 8 108 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat