Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Rruga Bardhyl

€ 70.000
,
Vendos tek te preferuatrat
187

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 tek rruga Bardhyl.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 të një pallati ekzistues 6-katësh. Ka një sipërfaqe prej 80 m2.
Organizimi: 2 ambiente ndenje, ambienti i gatimit 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Apartamenti është i orentuar nga lindja, gjë që e bën që të jetë i ndriçuar. Disponon hipoteke dhe shitet i mobiluar.
Vendndodhja e apartamentit e bën lehtësisht të aksesueshëm.

Për më tepër informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 

Qyteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31022
Çmimi: € 70.000
Permasa e Prones: 80,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 106.000
Apartament 2+1 Ali Demi Siperfaqje 111 m2 Kati i 3. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, b [me shume]
I ri ne treg
€ 86.400
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 8 108 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat