Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Rruga Prokop Myzeqari

€ 180.000
,
Vendos tek te preferuatrat
829

Pershkrimi

Shitet nje apartament 3+1 tek Rr: Prokop Myzeqari ( afer Kafe Flores ose Ministria e Drejtesise) ne katin e 6 banim te nje pallati te ri. Apartamenti ka ne total 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno dhe 1 ambient guzhine te ndare 2 tualete dhe 2 ballkone. Dhoma e ndenjes ka nje hapsire te bollshme e cila ben lidhjen me dhomat e gjumit te cilat kane nje hapsire normale dhe guzhines.
Apartamenti ka edhe nje dhome garderobe ne dhomen e gjumit, plus te gjitha dhomat kane sistem kaldaje.
Nje nga lokacionet me te kerkuar te momentit.
Siperfaqe: 120 m2
Cmimi: 180,000 euro i diskutueshem.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19111
Çmimi: € 180.000
Permasa e Prones: 120,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat