Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Bllok

€ 1.100 /month
,
Vendos tek te preferuatrat
149

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 3+1 në Bllok, Rruga Donika Kastrioti.
Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe ka sipërfaqe totale prej 165 m2.
Organizimi i brendshëm është shumë i mirë, me një korridor i cili bën shpërndarjen, ambienti ndenjes, ambienti gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Apartamenti është shumë i investuar dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Zona është e favorshme dhe e përshtatshme për banim sepse është lehtësisht e aksesueshme.

Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31754
Çmimi: € 1.100 /month
Permasa e Prones: 165,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 250 /muaj
Apartament 1+1, Liqeni Thate. Kati 0, dupleks Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe veran [me shume]
Dhene me qera
€ 300 /muaj
Apartament 1+1 21 Dhjetori prane Rezidences Kontakt Kati i 5. Siperfaqe 75 m2 Ndertim i ri me ashensor Salloni nden [me shume]
I ri ne treg
€ 440 /muaj
Apartament 2+1 Zogu i Zi Kati i 8. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhomat e gjumit, tualeti, ballkoni. Ashens [me shume]
I ri ne treg
€ 250 /muaj
Apartament 1+1 Liqeni Thate Kati i 3. Siperfaqe 75 m2 Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e gjumit, tualeti, [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat