Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Bllok

€ 300.200
,
Vendos tek te preferuatrat
536

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Donika Kastrioti ne zonen e Bllokut prane qendres se Tiranes.
Apartamenti ndodhet në katin 4 banim, në një pallat të ri me ashensor, me dokumentacion të rregullt hipotekor, totalisht i investuar, me sipërfaqe totale 158 m2 siperfaqe e brendshme 147 m2, parket, punime cilësore, dopio xham dhe kubaturë e rregullt.
Apartamenti është i organizuar në sallon ndenje , kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 22261
Çmimi: € 300.200
Permasa e Prones: 158,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat