Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Vasil Shanto

€ 165.600
,
Vendos tek te preferuatrat
576

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Vasil Shanto.
Informacion mbi apartamentin: kati i 3 banim, sipërfaqa e apartamentit 138 m2, me hipotekë, orientimi Jug- Lindje.
Apartamenti shitet bosh dhe disponon: salloni ndenjes, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, i investuar.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 25558
Çmimi: € 165.600
Permasa e Prones: 148,00 m2
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 98.750
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 95.7 m2 Siperfaqe e perbashket 1 [me shume]
€ 104.800
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 91.6 m2 Siperfaqe e perbashket 8 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat