Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Komuna e Parisit

€ 216.000
Vendos tek te preferuatrat
581

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat më të preferuar të Tiranës,pranë Kryqëzimit të Komunës së Parisit.
Ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri, ka sipërfaqe të bollshme prej 145 m2 ku 127 m2 eshte siperfaqe e brendshme dhe organizim të mirë të ambjentit të brendshëm. Në organizimin e brendshëm ka koridorin, 2 sallone ndenje të kompletuar, ambjentin e gatimit, 2 dhomat e gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone.
Apartamenti ka orientim të mirë dhe është mjaft i investuar ndodhet 5 min larg diges se liqenit, 15 min larg Qendres dhe 30 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 22162
Çmimi: € 216.000
Permasa e Prones: 145,00 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 56.200
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini. 🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat