Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Rruga Tefta Tashko

€ 195.000
,
Vendos tek te preferuatrat
818

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri tek Rruga Tefta Tashko me siperfaqe 136 m2 te cilet organizohen nga nje ambient ndenjeje bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka prane cdo fasilitet si: furre buke, supermarket, dyqane etj. Zona ofron sherbime si: gjimnaze, shkolle, spital, klinike etj. 5 min larg qendres se Tiranes, 20 min larg Liqenit Artificial dhe 45 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20877
Çmimi: € 195.000
Permasa e Prones: 136,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 112.400
SHITET 2+1 93.64 m2 KATI 2 ORGANIZIM PERFEKT ME KORRIDOR SHPERNDARES,  DY BANJO DHE BALLKON VENDODHJA FUSHA AVIACIO [me shume]
€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 93.100
Shitet 2+1 plus garazh Rr. Xhanfize Keko, Siperfaqe 104m2 (9m2 e perbashket) Kati i 1 banim Sallon ndenje dhe kuzhi [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat