Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1

€ 310
,
Vendos tek te preferuatrat
26

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 3+1 te Rruga e Durresit.
Disponon: siperfaqe 100 m2, kati i 4 banim jo i fundit, pallat ekzistues.
Organizimi: sallon ,1 dhome ndenje ,1 kuzhine , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, jepet i mobiluar me kushte bashkekohore.
Vetem 5 minuta larg Qendres, 10 minuta larg Liqenit Artificial dhe 30 minuta larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 [email protected]
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 24926
Çmimi: € 310
Permasa e Prones: 100,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 5
ballkon

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 230
Jepet apartament 1+1 me qera te Kthesa e Kamzes, ne katin e 12-te me pamje veri-perendim te nje pallati te ri. Apar [me shume]
I ri ne treg
€ 330
Apartamenti ndodhet në zonën e Bllokut tek Rruga Nikolla Tupe ne nje pallat egzistues. Informacion mbi Apartamentin [me shume]
I ri ne treg
€ 350
Jepet apartament 1+1 me qera 55m2 te Blloku Vasil Shanto, Rruga “Sulejman Delvina” ne katin e 6 te nje [me shume]
I ri ne treg
€ 290 /muaj
Jepet apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit, rruga Rrapo Hekali ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartament [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat