Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Rruga Kongresi Lushnjes

€ 92.000
Vendos tek te preferuatrat
571

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 ne Zonen e Ish Parkut te autobuzave tek Globe ne Rrugen Kongresi i Lushnjes.
Ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati ekzistues dhe disponon nje siperfaqe prej 88 m2, orientimi-jug.
Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi, 1 koridor i madh dhe 2 te vegjel dhe 3 tualete.
Momentalisht apartamenti eshte i konvertuar ne 3 ambjente te vecuara: nje apartament 1+1, nje garsoniere e mobiluar dhe nje sallon bukurie.
Pozicionohet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit pozicioni dhe vendodhja e ben te pershtatshem per investim por edhe per banim, zona ne te cilen ndodhet apartamenti disponon shume fasilitete si banka, shkolla publike, qendra tregtare, kopshte, cerdhe, qender shendetesore,policia bashkiake, dhe biznese te tjera private.
Eshte shume e aksesueshme me pikat kyce te kryeqytetit vetem 15 minuta larg nga Qendra e Tiranes 9 minuta larg nga Kryqezimi i 21 Dhjetorit dhe 33 minuta larg nga Aeroporti Nderkombetare i Tiranes.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20195
Çmimi: € 92.000
Permasa e Prones: 88,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 59.000
Apartament 2+1 Fresku. Kati 6 banim i 9 teknik Sipërfaqe apartamenti 92 m2 Ashensor dhe hipoteke Salloni ndenjes dh [me shume]
I ri ne treg

€ 65.100
Shitet apartament 1+1 , Rr. Ish fusha aviacionit. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 78.4 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]
€ 80.950
Shitet apartament 2+1 , Rr Sadik Petrela , Prane Venue. 🏡 Kati 7 📏Sipërfaqja e apartamentit 97.52 m2. 🛋 Salloni i [me shume]
I ri ne treg
€ 70.450
Shitet apartament 2+1+2, Rr. Hamdi Pepo, Selite. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 93.93 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat