Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Vlore

€ 60.600
,
Vendos tek te preferuatrat
852

Pershkrimi

Shitet apartamenr 3+1, kati 7 ne rr: Jeronim De Rada, Vlore, ne ndertim e siper me siperfaqe 128.82 m2 i cili organizohet ne 1 sallon me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Pozicionohet ne qender te qytetit, me akses direkt ne rruge kryesore, pallati ka punime cilesore dhe hapesire funksionale, lagje e preferuar per banim. 5 min larg Monumentit te Pavarsise, 6 min larg Lungomare, 9 min larg Plazhit te Ri, 80 min larg plazhit te Dhermiut si dhe 2 ore e 20 min larg Tiranes.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20134
Çmimi: € 60.600
Permasa e Prones: 128,82 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 3+1 në Bulevardin ‘Ismail Qemali, Vlorë. Ndodhet në katin e 9 banim, disponon sipërfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi ‘Ismail Qemali’ në Vlorë. Sipërfaqja totale e apartamentit është 86 [me shume]
I ri ne treg
€ 102.000
Shitet apartament 1+1 në Vlorë pranë Lungomares. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim dhe disponon siperfaqe tota [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat