Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1

€ 100.000
Vendos tek te preferuatrat
411

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 Dhjetorit.
Ndodhet në katin 1 dhe ka sipërfaqe totale prej 96 m2.
Apartamenti disponon: salloni i ndenjes ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, pallat ekzistues.
Me çertificate pronësie.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 26225
Çmimi: € 100.000
Permasa e Prones: 96,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Ali Demi. Kati 3. Palla ekzistues Siperfaqe totale 52.6 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e [me shume]
I ri ne treg
€ 81.200
Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, Rruga Stavri Themeli Kati 7 , ndertim i ri drejt perfundimit. Siperfaqe totale 95. [me shume]
€ 135.000
Shitet ambient tregtar ne qender te Lushnjes Disponon siperfaqe 110 m2. Kati 0. Dokumentacion i rregullt hipotekor. [me shume]
I ri ne treg
€ 210.000
Shitet vile ne fshatin Pellumbas ne Berzhite! salloni ambient gatimi 3 dhomat e gjumit 2 tualete 2 veranda siperfaq [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat